WİX BİREYSEL SEANS.png

İnsan kaynaklarında global ve alanında öncü şirketlerde uzmanlıktan müdürlüğe uzanan kariyerim boyunca, beş bine yakın bireyle işe alım, performans ve motivasyona yönelik koçluk ve istifa görüşmeleri yaptım.

Bu görüşmelere çok şey borçluyum. İnsanı gerçekten görmek, performansın ve motivasyonun altındaki dinamikleri anlamak, yöneticiler ya da bağlı çalışanlarla ilgili sorunlarda koçluk yapmak, dokunduğum her bir insanla birlikte büyüttü beni. Arkama dönüp baktığımda her bir insanın biricik, bazen o anda belirlenmiş iş için doğru insan olmasa da özünde değerli ve yetenekli olduğunu bilmelerinin neleri değiştirebileceğini merak ederim.

Benim için artık gerçek potansiyelini görmek, kendisi için mücadele etmek ve akışta çalışmak için emek vermeye hazır bireylere bildiklerimi bu hizmetle sunma vakti. Hem de kök sebepleri bulup, beynin işleyiş ve bilgiyi deneyime, deneyimden alışkanlığa çevirebilmesinin kodlarını bilinçaltı dönüşüm teknikleri uygulayarak hayata entegre etmeyi sağladığım birbirinde değerli tekniklerle...