WIX İÇİN DİA SEMİNER.png

 "Herkesin yaşamının bir amacı vardır. Başkalarıyla paylaşmak için eşsiz bir hediyesi  ya da özel bir yeteneği vardır. Bu eşsiz yetenek başkalarına hizmetle harmanlandığında, kendi özümüzün coşkusunu ve sevincini deneyimleriz. Bu da tüm hedeflerin hedefi, nihai hedeftir."

Deepak Chopra

Bu seminerde bu hedefe yaklaşmak için ilk adımı atacak, ve insan kaynakları deneyimim , yoga felsefesi eğitimim ve bilinçaltı dönüşüm teknikleri eğitmenliğime dair deneyimlerimi harmanlayıp, etkisi kanıtlanmış yöntemlerle tasarladığım Dharmaya İlk Adım Atölye çalışmama dair merak ettiklerinizi öğreneceksin. 

Bu atölyede, hayatında bilginin deneyime, deneyimin davranış ve alışkanlığa dönüşmesinin nasıl mümkün olabileceğini görecek, anlayacak, deneyimleyecek ve hayatındaki değişimleri keyifle izlemeye başlayacağın bir maceraya adım atacaksın.

Bilinçaltın, inançların, seni engelleyen kodların ve bunları nasıl dönüştüreceğinin keşfine çıkacak, dönüşüm tekniklerini deneyimleyecek, net, akıllı ve güçlü hedeflerle ve birlikte oluşturacağımız strateji ile hayatına bu dönüşümü ilmek ilmek işlemeye başlayacaksın.

Sohbet edeceğiz, kendimizi keşfettikçe yazacağız, teknikleri uygulayacağız ve atölyenin başındaki sen  ile sonundaki seni kıyaslayıp, hayallerinin zincirlerini nasıl kırdığına şaşkınlıkla ve sevinçle şahitlik edeceksin... 

WİX İÇİN ATÖLYE .png
kayıt formu için karma.jpg

Şans, kader, kısmet dediğimiz şey midir Karma? Yoksa bununla birlikte fısıldadıkları, felsefesi yepyeni bakış açısı sağlayıp güçlü bir kapı açabilir mi hayatımızda?

Karma, fiilin, eylemin, harekete geçmenin yoludur. Karmanı kabul edip, bilinçaltını dönüştürerek ve hayat amacın için yola çıkarak, kendi serüveninde doğru kapıyı açan sihirli anahtarları bulabilirsin.

 

Akışta çalışmanın sırrını 4000 yıl önce vermiş kadim karma yoga bilgisi, fısıldadıkları ile seni heyecanlandırıp harekete geçirecek...

Hazır mısın?